Faráři v Drnovicích od 1580 r.

  1. P. Filip - se připomína 1580 - téhož roku přeložen do Dražovic
  2. P. Jan František Voncký - přichází kolem roku 1630, 1633 odešel
  3. P. Vilém Adam Dobrodinský /polský kněz/ - 4.5. 1634, před r. 1640 odešel do Senice
  4. P. Konstantin Šinal od 17.12.1641
    1650 - 1660 byly Drnovice pod duchovní správou v Dědicích
    1660 - 1680 byly Drnovice pod duchovní správou ve Vyškově
  5. P Jakub František Křupal 25.11.1671
  6. P. Daniel Ferdinand Kirchner 6.12.1674, odešel do Otaslavic
  7. P. Václav Dominik Lakošý 23.3.1677, po 5 letech odešel do Břestu
  8. P. Daniel Ferdinand Kirelmer 9.4.1682, po půl roce odešel do Virnice
  9. P. Pavel Ignác Ličovský 25.11.1683, asi po půl roce odešel do St.Rousinova
  10. P. Kristian Loucký 18.7.1684 - 1.8.1690 odešel do Křižanovic
  11. P.Řehoř Klement Šindler 1690 - 1691 odešel do
  12. P.Jan Ignác Hrabovský 20.12.1691 - 12.1707 odešel do Vyškova
  13. P. Jakub Nesvadba 11.1.1708 - 12.6.1735 zde zemřel
  14. P. František Maximiliín Groeger 11.7.1735 - 13.9.1750 odešel do Lysic
  15. P. Severin Habinger 1750 - 12.2.1761 zde zemřel
  16. P. Antonín Bolik 12.2.1761 - 28.1.1775 zde zemřel
  17. P. Klement Kratochvil 1775 - 1779 odešel do Mikulova
  18. P. Josef Slanečka 1.4.1779 - 28.8.1797 zde zemřel
  19. P. Sigfrid Čáp 18.10. 1797 - 11.4.1814 zde zemřel
  20. P. Jan Nepomucký Michele 29.6.1814 - 12.1.1821 zde zemřel ve 32 letech
  21. P. Franišek Trávníček 15.4.1821 - 1827 zde zemřel
  22. P. Josef Svoboda 12.9.1827 - 29.11.1865 zde zemřel
  23. P. Antonín Gottwald 7.3.1866 - 15.5.1884 zde zemřel
  24. P. Antonín Král 10.11.1884 - 11.1.1893 zde zemřel a pohřben u kostela
  25. P. Ignác Oplatek 19.4.1893 - 11.6.1900 zde zemřel a pohřben u kostela
  26. P. Jan Odstrčil 13.8.1900 - 30.7.1927
  27. P.  František Hrubý 1.6.1928 - 30.12.1948
  28. P. František Dvořák 30.12.1928 - 24.4.1954 zatčen státní bezpečností
  29. P.František Šafář 11.6.1954 - 19.2.1977 zde zemřel
  30. P. Lubomír Černý 1.6.1977 - 30.6.1987
  31. P. Antonín Špaček 1.7.1987 - 3.10.1992 odešel do Valče
  32. P. Jindřich Kotvrda 4.10.1992 - 30.6.1993 odešel do Australie
  33. P. Jan Pouchlý 1.7.1993 - 31.7.1995 odešel do Slatiny
  34. P. Vojtěch Oldřich Divácký 1.8.1995 - 6.9.2006
  35. P. Jiří Paleček 6.9.2006 - 30.9.2008
  36. P. Milan Vavro 1.10. 2008 - 30.6.2009 administrátor ad interim
  37. P. Mikuláš Wawrowski /kněz polské arcidieceze Katowice/1.7.2009 -