Hlášení farníkům

      - Mešní úmysly na rok 2018 je možná objednávát v sakristií anebo přímo na těchto stránkách. Po kliknutí na odkaz kalendáře (níže)  se Vám dole objeví kalendář Google. Dny kde není uvedená inténce jsou Vám k dispozici. Pamatujte prosím, že v pondělí nejsou ve farnosti mše. V soboty jsou mše sloužené v Ježkovicích anebo v Račicích.

Kalendář a objednání menších úmyslů 

---------------------

Farní události, které chystáme...

kliknutím na událost se dozvíte víc...

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Kostelní areál je bohatší o průvodce

U sochy sv. Floriána před vchodem do kostela jsme instalovalí informační ceduli o našem kostele, o hrobce Jana barona Mundy, o biblické záhradě...

Návštěvnicí kostela se mohou dozvědět o historii drnovických kostelů - ten současný je historický třetím kostelem. Poznají význam jednotlivých elementů biblické zahrady. Dozví se podrobností o hrobce pod kostelem.