Hlášení farníkům

      - Mešní úmysly na rok 2018 je možná objednávát v sakristií anebo přímo na těchto stránkách. Po kliknutí na odkaz kalendáře (níže)  se Vám dole objeví kalendář Google. Dny kde není uvedená inténce jsou Vám k dispozici. Pamatujte prosím, že v pondělí nejsou ve farnosti mše. V soboty jsou mše sloužené v Ježkovicích anebo v Račicích.

Kalendář a objednání menších úmyslů 

---------------------

Farní události, které chystáme...

kliknutím na událost se dozvíte víc...

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Otestujeme nové topení v kostele

Blíží se podzim a zima a s ní příležitost otestovat nově koupený a instalovaný v kostele plynový kotel. Kotel dodala firma Trasko. Současně spravila a vyčistila topné potrubí. Táto investice nás stálá 51 994 Kč.

Díky modernější technologii měla by farnost ušetřit na množství odebraného plynu. Rovněž tuto sezonu farnost změnila dodavatele plynu na firmu Quantum z Vyškova. Cenová nabídka Quantum je v současnosti nejvýhodnější ze všech dostupných dodavatelů. Vstřícností vedení Quantum jsme velmi vděční.

P. Wawrowski